Jučer su naši omladinci igrali utakmice 4. kola Omladinske Premijer lige BiH. Juniori su savladali Zrinjski sa 2:0, dok su kadeti bili bolji rezultatom 6:2.

Juniori Plavih na gostovanju kod Zrinjskog ostvarili su rutinsku pobjedu rezultatom 2:0. Golove su postigli Šehić u 9. minuti i Handžić u 45. minuti.

Selekcija Edisa Mulalića je igrala u sastavu: Ćutahija, Alihodžić, Duraković (Ejubović), Osmanković, Palić, Hasanović, Hiroš (Zeba), Mujagić (Čerkez), Handžić (Trnka), Šehić i Omerdić (Midžić).

Juniori nakon četiri kola imaju maksimalan učinak od 12 bodova uz gol-razliku od 14 postignutih i jedan primljeni pogodak. Također, kao i juniori, i kadeti su savladali Zrinjski visokim rezultatom od 6:2. Denis Žerić je postigao tri, Šehić dva, a Behram jedan pogodak.

Za Plave su igrali: Abdulahović, Kurtović, Islami, Tukić (Memić), Beširević, Behram, Žerić, Bijedić (Maslo), Babić (Šubo), Hasanović i Šehić.

Kadeti nakon četiri kola imaju devet bodova uz gol-razliku od 16 postignutih i sedam primljenih golova.

Naredno kolo Plavi dočekuju Radnik iz Bijeljine.