Dva fudbalera Željezničara, Damir Sadiković i Dino Hasanović, nalaze se na posudbama, a za vikend su odigrali po 90 minuta sa svoje timove.

U okviru 14. kola Prve lige Slovenije, Krško je dočekalo Aluminij, a nakon 90 minuta rezultat je glasio 2:2. Drugi gol za Krško je postigao Dangubić, a asistenciju je ubilježio naš fudbaler, Damir Sadiković. Sadiković je ponovo odigrao svih 90 minuta. U dosadašnjem dijelu sezone Damir je odigrao sedam utakmica za slovenskog prvoligaša, tačnije odigrao je 546 minuta.

Drugi fudbaler Plavih koji boravi na posudbi u zeničkom Čeliku, Dino Hasanović, u 13. kolu BH Telecom Premijer lige odigrao je cijeli susret između Čelika i Radnika koji su gosti dobili sa 1:0. Hasanović je odigrao deset utakmica za Čelik ove sezone ili tačnije 795 minuta.