Pioniri našeg Željezničara su u okviru Pionirske lige Kantona Sarajevo savadali gradskog rivala Sarajevo sa 4:2.

Željo je poveo u četvrtoj minuti golom Huskića. Gosti su poravnali preko Vitonje u 21. minuti susreta. Pred kraj prvog poluvremena danas odlični Huskić postiže drugi gol i dovodi Plave u vodstvo. Na početku drugog dijela je Džindo iz redova našeg tima zaradio crveni karton.

Ipak, to je dalo dodatni motiv fudbalerima s Grbavice te su povisili svoje vodstvo u 52. minuti preko Devlića. Četiri minute poslije Nargalić smanjuje na 3:2, a konačnih 4:2 postavlja svojim rećim golom Huskić.

Željo je igrao u sastavu: Pojata, Omerović (Zulić), Delić, Cacan, Panjeta, Džindo, Halvadžija, Mujić (Devlić), Islamović (Sudžum), Helać (Hadžialić) i Huskić (Krezić).