Juniori našeg Željezničara su u okviru 11. kola Omladinske Premijer lige BiH remizirali sa Sarajevom odigravši 0:0.

U 16.minuti Mujagić sa 25 metara snažno šutira visoko preko gola. Četiri minute poslije odbrana Sarajeva griješi, Mujagić uzima loptu, prolazi golmana, ali prazan gol nije iskosa uspio pogoditi. Ponovo je Mujagić u 25.minuti pokušao, ali se golman domaćih nije dao iznenaditi.

U redovima domaćih Herić u 35.minuti šutira pored našeg gola.

Igrala se druga minuta nastavka kadaMujagić sa 20 metara lobuje golmana, ali lopta odlazi pored gola. U 56.minuti Vazda šutira sa 20 metara, a Ćutahija odlično brani. Minutu poslije ponovo Vazda šutira, ovaj put se stativa ispriječila.

Mujagić u 65.minuti dodaje do Šehića koji prolazi svog čuvara, šutira, ali Trifković spašava svoju mrežu. Pet minuta prije kraja Šubo ne koristi grešku domaće odbrane kada šutira iz dobre pozicije pored gola.